NEWS

Michał Łapaj - Are You There

12 kwiecień 2021

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że 18 czerwca 2021 zostanie wydana moja debiutancka płyta zatytułowana „Are You There”.

Preorder startuje już dziś (link poniżej).

Album trwa 63 minuty i składa się z utworów instrumentalnych, ale nie tylko, gdyż na krążku zagoszczą fantastyczni wokaliści - Bela Komoszyńska (Sorry Boys) i Mick Moss (Antimatter). Na perkusji pojawi się Artur Szolc (m.in. Annalist, Inside Again).

Muzyka zawiera dużo przestrzennych klimatów, elementy post rocka, ambientu jak i elektroniki. Jest przepełniona emocjami, melancholią i mrokiem. Probuje znaleźć odpowiedzi na pytania co się dzieje z nami, gdy nie odnajdujemy się we wzajemnym zrozumieniu, błądzimy pomiędzy tym, co wypowiedziane i niewypowiedziane.

„Are You There” ukaże się w wersji 1CD i 2LP.

Utwory przedstawiają się następująco:
1. Pieces
2. Flying Blind (feat. Mick Moss)
3. Shattered Memories (feat. Mick Moss)
4. Shelter (feat. Bela Komoszyńska)
5. Where Do We Run
6. Fleeting Skies (feat. Bela Komoszyńska)
7. In Limbo
8. Unspoken
9. Surfacing
10. From Within

Pierwsze dźwięki już niebawem.

Preorder: mystic.pl

_______________________________________
Art by: Anthony Rondinone

Mariusz Duda - Claustrophobic Universe

08 kwiecień 2021

Już za dwa tygodnie - dokładnie 23 kwietnia ukaże się mój nowy album zatytułowany „Claustrophobic Universe”. Jest mi bardzo miło zaprezentować Wam dzisiaj pierwsze dźwięki z tej płyty.

„Claustrophobuc Universe” będzie dostępny na moim Bandcampie, na platformach cyfrowych i serwisach streamingowych oraz… na kasetach magnetofonowych. Będzie miał dziewięć utworów i 42 minuty.

Będzie drugą odsłoną tzw. „Lockdown Trilogy” zapoczątkowaną wydanym w czerwcu ubiegłego roku albumem „Lockdown Spaces”. Będzie historią o wyprawie w kosmos, który występuje tutaj jako metafora naszej ucieczki od rzeczywistości. Będzie też historią o naszej adaptacji do życia w zamknięciu, w zagrożeniu i o habituacji na coraz głośniejszy szum informacyjny.

Wszystkie dźwięki zagrałem samodzielnie na wszelkiej maści małych syntezatorach, samplerach i niewielkich automatach perkusyjnych. Zarejestrowałem tradycyjnie w warszawskim studiu Serakos. Mam nadzieję, że to połączenie mikro i makrokosmosu przypadnie Was do gustu.

Więcej informacji wkrótce!


2021

11 styczeń 2021

WIDEO

WYWIADY

RECENZJE