Zakończenie Wasteland Tour 2018

19 listopad 2018

Koncertem podczas festiwalu Gloomaar w Niemczech zakończyła się właśnie tegoroczna europejska edycja trasy „Wasteland Tour 2018”. Dziękujemy Wam wszystkim za rewelacyjne przyjęcie najnowszego albumu i za tak liczne przybycie (tak tak, riversajdowa rodzina zdecydowanie się powiększyła :)) Dziękujemy za lojalność, wsparcie i zaufanie, za chóralne śpiewy, rozmowy przed i po, za ogrom emocji i wzruszeń. „Wasteland Tour” jest zdecydowanie nowym otwarciem w naszej karierze, krokiem do przodu i conajmniej kilkoma szczeblami wyżej, a to wszystko dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu. Ogromna to radość, że wciąż możemy szczycić się najlepszą publicznością na Świecie.

W marcu i kwietniu 2019 kontynuujemy naszą europejską przygodę i obok Skandynawii, UK i Holandii pojawią się za chwile nowe kraje i nowe daty. Miło nam również poinformować, że w maju 2019 wyruszamy na trasę po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Szczegółowe informacje na dniach, a tymczasem pozdrawiamy Was ze zdjęcia całą naszą fantastyczną ekipą, bez której nie zaszlibyśmy tak daleko. Zespołowi MECHANISM, który był doborowym towarzyszem naszej ostatniej podróży, życzymy samych sukcesów!

Pozdrawiamy rzekobrzeżnie! :)