Riverside w Mystic Production!!!

20 czerwiec 2005

Mamy przyjemność ogłosić, że nasz kontrakt z Mystic Production został już oficjalnie potwierdzony na stronie internetowej wydawnictwa, a reedycje "Out of Myself" i "Voices In My Head" będą miały swoją premierę 29 czerwca.

To prawdziwy zaszczyt móc pracować z tak utalentowanymi ludźmi- komentuje Michał Wardzała z Mystic - Riverside to diament na polskiej scenie progresywnego rocka, zespół który tworzy dźwięki absolutnie wyjątkowe, magiczne, pełne emocji. Jestem fanem ich obydwu wydawnictw, wspaniale jest podpisać kontrakt na takim właśnie etapie - zestawienie fana i wydawcy może przynieść genialne efekty. Riverside bez wątpienia jest dla nas jednym z najważniejszych zespołów, z którymi pracujemy!


Cieszymy się, że naszą muzyką zainteresowało się właśnie Mystic Production. To miłe, kiedy wydawca liczy się z Tobą i traktuje jak artystę, a nie jak kolejny produkt czy numer w katalogu. Mamy nadzieję, że współpraca z Mystic Production umożliwi nam dotarcie do szerszego grona słuchaczy, a Riverside stanie się jednym z dowodów na to, że z założenia trudniejsze dźwięki mogą mieć równie wielu odbiorców co tzw. "muzyka popularna".

Więcej na stronie Mystic

A na zakończenie miła informacja - "Us" trafiło na Listę Przebojów Trójki a więc zapraszamy do głosowania!