REManent

23 listopad 2007

Trasa promująca "Rapid Eye Movement" w toku. Za nami Turcja i Skandynawia, a już niedługo pierwsze w historii Riverside koncerty w Wielkiej Brytanii, na które serdecznie zapraszamy nie tylko rodowitych mieszkańców tamtejszych wysp. Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za Wasze wsparcie i największą do tej pory frekwencję na koncertach. Przypominamy, że koncerty w miastach, do których nie udało nam się dotrzeć podczas polskiej trasy, zostały przełożone na styczniowe terminy.

Teledysk do "02 Panic Room" już jest! Wyprodukowany został przez ekipę Inbornmedia, która robiła między innymi teledyski Vadera. Premiera teledysku na dniach. Niedługo więcej na ten temat.

Wszystkich zainteresowanych dodatkowymi informacjami o "Rapid Eye Movement" odsyłamy do wywiadu z nami w najnowszym wydaniu "Mystic Art"oraz na portalu Onet.pl

A no koniec dobra informacja dla miłośników naszego debiutanckiego albumu. Reedycja "Out of Myself"dostępna jest już w Polsce w zmienionej szacie graficznej autorstwa Travisa Smitha.