Podziękowania, plany i nominacja!!!

01 lipiec 2004

Minęło pół roku od premiery "Out of Myself", to według nas bardzo udany i intensywny okres promocji płyty. Pierwsza odsłona Progressive Tour 2004 już za nami, za nami również pierwszy koncert "Open Air" w Goleniowie i support Anathemy w Bydgoszczy. W związku z tym, chcielibyśmy podziękować zespołom Anamor i Inricate Divison za wspólną trasę oraz całej, wesołej ekipie, która nam na niej towarzyszyła, i bez której pomocy pewnie nie dalibyśmy rady... Marecki, Garwol, Wolfram, Alkofan, Łysy, Ostry - WIELKIE DZIĘKI!!!

Dziękujemy również wszystkim, którzy pomogli we współorganizacji koncertów oraz wszystkim tym, którzy na te koncerty przybyli. Mamy nadzieję, że druga część trasy Progressive Tour 2004, która planowana jest na październik, będzie równie udana. O jej szczegółach będziemy informować w następnych newsach.

Okres wakacyjny mamy zamiar poświęcić na komponowanie materiału na naszą drugą płytę, która już... w przyszłym roku :))))))

A teraz komunikat (Pjepshu BACZNOŚĆ ;)).

Strona internetowa RIVERSIDE nominowana została do miana "Witryny Miesiąca: Lipiec 2004" w plebiscycie na
"WWWitrynę Roku" organizowanym przez internetowy Club MTV Polska (www.clubmtv.glt.pl). Od dzisiaj aż do końca miesiąca można oddawać głosy na naszą stronę na www.clubmtv.glt.pl - Można głosować raz na 24h!

Przypominamy również o głosowaniu na Listę Przebojów Trójki :)

A więc... DO URN!!! :))))