Plany 2005

12 styczeń 2005

Nowy rok się zaczął, czas więc na podzielenie się kilkoma tegorocznymi planami:

Druga płyta

Tego czy uda nam się przeskoczyć poprzeczkę, zaskoczyć, potwierdzić, że "OOM" nie wyszło nam przez przypadek i innych tego typu rzeczy dowiecie się niestety dopiero... kchm... jesienią tego roku. Składa się na to kilka powodów – m.in. fakt, że nasz debiut wyszedł za granicą dopiero 21 września 2004, a tym razem chcielibyśmy wydać płytę mniej więcej w tym samym terminie zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Materiał na drugą płytę cały czas komponujemy, zmieniamy i układamy w jedną całość. Jej nagrywanie rozpoczniemy najprawdopodobniej w marcu. Na razie powiemy Wam, że będzie to tekstowa kontynuacja "OOM". Muzycznie zaś zapowiada się trochę... dynamiczniej :) Dwie kompozycje z nowej płyty prezentowaliśmy już podczas trasy "Progressive Tour" w maju i październiku ubiegłego roku (m.in. instrumentalny "Reality Dream III")

Koncerty

Kwiecień 2005 – w tym miesiącu planujemy kilka koncertów w Europie i najprawdopodobniej jeden koncert w Polsce. Szczegóły wkrótce.

W oficjalną trasę promującą nasz drugi album wyruszymy dopiero po jego wydaniu (październik/ listopad) o czym oczywiście również odpowiednio wcześniej wszystkich poinformujemy :)

Ze średnio miłych informacji – niestety musieliśmy odwołać nasz występ na tegorocznym NEARfest. Problemy z wizami okazały się poważną przeszkodą w wyjeździe, mamy jednak stałe zaproszenie od organizatorów i liczymy na to, że prędzej czy później uda nam się na tamtej scenie zaistnieć.

"Voices in my head"

Ponieważ nasza druga płyta będzie miała swoją premierę dopiero po wakacjach, dlatego z myślą o fanklubowiczach i osobach, które nowych kompozycji nie mogą się już doczekać :) przygotowujemy małą niespodziankę w postaci... minialbumu.

Minialbum, nad którym obecnie pracujemy w studio, będzie się nazywał "Voices in my head"i w limitowanym nakładzie dostępny będzie na przełomie lutego i marca 2005. Znajdzie się na nim 5 premierowych kompozycji oraz trzy znane już z naszego debiutu utwory w wersji "live". Kompozycje z minialbumu nie znajdą się na naszej drugiej płycie... Już niedługo więcej informacji na ten temat.

Serdecznie wszystkich pozdrawiamy, życząc obfitującego w wiele doznań muzycznych roku 2005.

Riverside