Pierwsze newsy 2004!

11 styczeń 2004

"Out of Myself" juz w sprzedaży!

Mamy nadzieję, że wszyscy zainteresowani już wiedzą, a tych, którzy jeszcze nie są wtajemniczeni, informujemy, że nasza debiutancka płyta ujrzała światło dzienne 22 grudnia 2003.
W niektórych miejscach można ją kupić bez problemu, gdzieniegdzie te problemy jeszcze występują, co powinno się niedługo zmienić :-) Poprzez internet można ją nabyć na stronie www.rockserwis.pl

W związku z wydaniem "Out of Myself" wkrótce na stronie pojawią się informacje związane z płytą, teksty, komentarze oraz pewnego rodzaju wprowadzenie do historii zawartej w warstwie tekstowej na tym krążku.

Koncerty:

Pierwszy koncert w nowym składzie odbędzie się 6 marca 2004 w warszawskim klubie "Progresja". W związku z tym już niebawem planujemy przedsprzedaż biletów (12 zł), do których dołączony zostanie singiel "Loose Heart" gratis (wyłacznie w przedsprzedaży!). Bilety będą do nabycia w klubie "Progresja", salonie muzycznym "Traffic Club" oraz w sklepie muzycznym "Hey Joe".

W planach również trasa koncertowa (ok. 12 koncertów), w którą mamy zamiar wyruszyć na przełomie kwietnia i maja. Szczegóły dotyczące tej trasy już wkrótce.

Potwierdzona została data koncertu, który zagramy na festiwalu "ProgSol" w szwajcarskim Solothurn, a więc 17 września 2004 początek podboju Europy :-))))))))