Out of Myself już wkrótce!!!

04 grudzień 2003

Dużo dobrych wiadomości przyniosły nam pierwsze dni Grudnia.

Po pierwsze - w końcu możemy to z pełna odpowiedzialnością powiedzieć:
Polska premiera Out of Myself - 15 grudnia 2003!!!
Dystybucją zajmie się Sony Music Entertainment.
Mamy nadzieje, że w ciągu kilku najbliższych dni będziemy mogli Was również poinformować o losach "Out of Myself" poza Polską.
Natomiast juz w tym tygodniu pojawi się w eterze singiel "Loose Heart" promujący nasz debiut.

Druga bardzo istotna wiadomość... uwaga... werble... Riverside jest znowu kwartetem! Do zespołu dołączył klawiszowiec Michał Łapaj, o którym więcej na stronie już niedługo. Oznacza to, że wkrótce będziemy mogli podać pierwsze realne daty koncertów.

Trzecią dosyć ciekawą informacją jest to, że zostaliśmy zaproszeni na festiwal rocka progresywnego ProgSol, który odbędzie się w październiku 2004, w Solothurn, w Szwajcarii.

Na stronie troche zmian i trochę nowych rzeczy jako, że po krótkiej przygodzie z wojskiem, wrócił do nas Sgt. Pepper (zwany rownież Pjepshem) :))
Przede wszystkim kilka zdjęć z okresu istnienia Riverside jako trio oraz zdjęcia z nieoczekiwanego spotkania, jakie miało miejsce w warszawskim klubie Progresja (dział ZDJĘCIA).
W związku z ukazaniem się "Out of Myself" wkrótce pojawią się na stronie wszelkie informacje o naszej pierwszej płycie: teksty, tłumaczenia oraz różnego rodzaju opisy i komentarze.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony.