Out of Myself coraz bliżej!

15 październik 2003

Uwaga, uwaga - po blisko roku, nareszcie udało się ją skończyć!!! Płyta "Out of Myself", bo o niej mowa, po ostatecznych zabiegach kosmetycznych jest już w naszych rękach. Niestety nie jest jeszcze dostępna w sklepach, ale wszystko wskazuje na to, że najprawdopodobniej jeszcze w tym roku się w nich znajdzie. Zawiera 9 utworów na które składaja się na nowo zmiksowane piosenki z naszego demo oraz cztery niepublikowane dotąd kompozycje. Co jeszcze? Materiał ma ponad 52 minuty, historia w tekstach nabrała wyrazu i złożyła sie na swego rodzaju "concept album". Pjepshu stworzył piękną strone wizualną, za co z tego miejsca chcielibyśmy mu kolejny raz podziękować (Stary, wychodź juz z tego wojska, tak? :-)) Całość naszego debiutanckiego albumu przedstawia się następująco:

1. The Same River
2. Out of Myself
3. I Believe
4. Reality Dream I (instrumentalny)
5. Loose Heart (znany jako "Loosing Heart")
6. Reality Dream II (instrumentalny)
7. In Two Minds
8. The Curtain Falls
9. OK

Już niedługo w dziale dyskografia pojawi się do ściągnięcia nowy utwór - "In Two Minds", dlatego zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony :-)

Co nowego? W chwili obecnej możecie zapoznać się z dwiema nowymi recenzjami w dziale media/recenzje opublikowanymi na zagranicznych portalach poświęconych muzyce progresywnej.

Jak zapewne zauważyliście zmienił się trochę układ w liście gości. Mieliśmy z nią małe problemy techniczne co spowodowało, że niektóre wpisy zniknęły. Osoby, które nie mogą znaleźć swojego wpisu bardzo przepraszamy (Zawsze można to jednak nadrobić :-)) Na szczęście wszystko jest juz pod kontrolą. MarCin - dzieki:-)))

I na koniec trochę smutna wiadomość. Niestety zmuszeni jesteśmy odwołać wszystkie koncerty jakie planowaliśmy w najbliższym czasie. Powód? Jacek z przyczyn osobistych opuścił zespół. Szanujemy jego decyzję. Chcielibysmy mu bardzo serdecznie podziękować za wszystko co zrobił, za swój wkład i zaangażowanie w Riverside. Nie wyobrażamy sobie jednak naszej muzyki bez instrumentów klawiszowych więc zanim z trio przerodzimy się w kwartet musi minąć trochę czasu. Aktualnie poszukujemy klawiszowca, jeżeli więc ktoś z Was chciałby spróbować swoich sił - zapraszamy :-)

Nadal jesteśmy, istniejemy i absolutnie nie zamierzamy się rozpaść :-) Po dłuższej przerwie nareszcie znowu gramy próby, tworzymy nowe kompozycje. Nie mamy zamiaru również obniżać poprzeczki jaką sobie postawiliśmy.

Na razie tyle. C.D.N.