News

11 sierpień 2020

Witajcie,
Jak zapewne niektórzy z Was zauważyli Riverside umieszcza na swoich socjalach, w tym trudnym covidowym czasie, przeważnie wspomnienia oraz nasze muzyczne projekty indywudualne. Dlaczego? No cóż - do września 2020 zrobiliśmy sobie przerwę, jednocześnie przeglądając pliki z koncertami z trasy Wasteland i przygotowując nową salę prób 🙂 Czas przerwy powoli się kończy, więc obiecujemy, że już niebawem wrócimy do Was z nowymi planami zespołowymi!

A tymczasem pamiętajcie, że już 18 września ukazuje się "Zenith" solowy album Maćka (więcej na oficjalnym profilu - Maciej Meller) a na przełomie października i listopada (nie znamy jeszcze dokładnej daty) najnowszy siódmy album Lunatic Soul. Mariusz chwilę wcześniej (21 sierpnia) wypuści jeszcze nowy singiel "Are You Ready For The Sun", którego "pre-save" można zrobić już teraz w tym miejscu - https://bit.ly/3ajet3R

I na koniec informacja. Koncerty w Ameryce Południowej i Europie, które musieliśmy odwołać w 2020 - dołożymy wszelkich starań, żeby powrócić do Was w 2021 kiedy tylko sytuacja się uspokoi. Dziękujemy za Waszą cierpliwość i zrozumienie! Uważajcie na siebie i jesteśmy w kontakcie!

zdjęcie: Matteo Bassoli