Dziękujemy!

23 grudzień 2011

To był udany rok. Stuknęła nam dyszka, więc pozwoliliśmy sobie intensywnie poświętować ;)

Jeżeli chodzi o wydawnictwa, to jubileusz 10-lecia naszego istnienia rozpoczęliśmy płytą przygotowaną specjalnie na tę okazję - minialbumem "Memories In My Head". Warto przy okazji wspomnieć, że pochodzący z owego minialbumu utwór "Forgotten Land" zbratał się promocyjnie z grą "Wiedźmin 2" oraz dotarł do 6 miejsca LP3. Co więcej? Na winylach pojawiły się nareszcie płyty "Second Life Syndrome" i "Rapid Eye Movement", we wrześniu zaś w sklepach pokazał się dosyć pokaźny 6-dyskowy box "Reality Dream Trilogy", gdzie nareszcie zebraliśmy w całość wszystkie utwory duże i małe z trylogią związane. Na koniec Mariusz definitywnie zakończył przygodę z obłąkanymi podróżami w zaświatach, wypuszczając nowy krążek Lunatic Soul "Impressions", będący instrumentalnym suplementem do czarno-białego dyptyku.

Jeżeli chodzi o koncerty, to w ramach „10th Anniversary Tour”, w maju wybraliśmy się na kilkanaście zagranicznych występów i dotarliśmy między innymi po raz pierwszy do Rumunii. W Polsce zaś świętowaliśmy przy udziale zagranicznych gości, zespołów Paatos i The Pineapple Thief, bijąc kilka rekordów frekwencyjnych. Koncert w Stodole przyciągnął prawie 1500 osób, co wprawiło nas w lekkie osłupienie. Latem oprócz kilku zagranicznych występów po raz pierwszy zaprezentowaliśmy naszą muzykę przed półmilionowym tłumem podczas Przystanku Woodstock. Nogi trochę się pod nami ugięły, ale może nie było tak źle, bo w planach jest DVD z tego występu. Jesienią powróciliśmy do klubów – tym razem tam, gdzie było nas mało lub nie było nas wcale. Zagraliśmy własne koncerty m.in. w Portugalii. Kąpaliśmy się też w morzu. W październiku. Tak było ;)

A teraz, na sam koniec roku, powróciwszy z bliższych i dalszych wojaży, chcielibyśmy bardzo serdecznie wszystkim za ten rok podziękować. Szczególnie naszej koncertowej ekipie, naszym fanom, przyjaciołom oraz wszystkim tym, którzy na nasze koncerty przybyli lub też nasze płyty kupili. Dziękujemy Wam za wsparcie i bycie z nami przez te wszystkie lata. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami przez kolejnych lat 10 lub więcej. Od stycznia zabieramy się za przygotowania do nagrań piątego już albumu. O pracy nad nim będziemy Was informować na bieżąco, oczywiście na naszej stronie, w specjalnie do tego przygotowanym dziale. Pamiętajcie o kilku rocznych podsumowaniach, będzie nam bardzo miło, jeśli o nas wspomnicie :)

Korzystając jeszcze z okazji, że mamy włączony mikrofon, chcielibyśmy wszystkim znajdującym się nad brzegiem tej samej czy też innej rzeki życzyć radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku! Do zobaczenia wkrótce!

R