Dziękujemy

29 październik 2004

Ach co to była za trasa :)
Progressive Tour II Team – wielkie dzięki: Młoda, Marecki, Garwol, Wolfram, Włodek, Navigator & Alkofan.
Zdjęcia, relacje i komentarze już niedługo na naszej stronie. We wszystkich najdrobniejszych szczegółach :) Dziękujemy wszystkim, którzy na nasze koncerty przybyli, pomogli je współogranizować, którzy z nami rozmawiali, którzy pod sceną znane nam melodie wyśpiewywali. Wielki ukłon od całego zespołu.

Dzięki Waszej pomocy i zainteresowaniu naszą muzyką zagraliśmy w tym roku ponad trzydzieści koncertów w całej Polsce + jeden (na dobry początek :)) na festiwalu w Holandii. Jesteśmy Wam wszystkim ogromnie wdzięczni za wsparcie i za wszystkie „voices in your heads”. Chcemy być zespołem koncertowym i będziemy robili wszystko, żeby nasze koncerty były jeszcze lepsze... dlatego... informujemy że koncertem w Lublinie, podsumowującym Progressive Tour II zakończyliśmy jednocześnie tegoroczne występy na żywo.

Po pierwsze, dlatego żeby się nie przejadło, po drugie dlatego żebyśmy mogli nareszcie nagrać drugą płytę.
Kiedy? Na to pytanie odpowiemy wam kiedy sami zobaczymy na czym stoimy :) Na razie zamykamy się przed całym światem i tworzymy. W międzyczasie szykujemy kilka niespodzianek żeby wam oczekiwanie na tę drugą płytę umilić, ale na razie... to tajemnica :)

Marivsz, Grudzień, Mittloff, Michał